Vyberte si svojho obchodného zástupcu - Novinky

Vyberte si svojho obchodného zástupcu

Obchodný zástupca je našou aj Vašou predĺženou rukou. Pomáha Vám zorientovať sa na produktovom trhu. Pozná problematiku tonerov, cartridgov ako aj ďalších komponentov, náhradných dielov, či spotrebného materiálu pre Vaše zariadenie - tlačiareň, kopírku, fax. Vyberá správne produkty nielen pre celodenné pracovné, ale aj pre plnohodnotné domáce využitie. Navštevuje a prispôsobuje sa Vašim požiadavkám. Šetrí nielen Váš čas, ale v nemalej miere aj Vaše financie filtrom top produktov, promptnou komunikáciou, dovozom tovaru, či praktickými radami ohľadom inštalácie a používania zariadení priamo na mieste, vo Vašej firme, prevádzke, domácnosti. Neváhajte využiť naše služby, ktoré iste ocenia aj Vaši kolegovia, zákazníci, obchodní partneri.

 

Juraj Valluš – manažér prevádzky Prešov

0910 518 304, vallus@hmprint.sk

Juraj zamenil prostredie veľkej korporácie za útulnosť menšej, perspektívnej prevádzky. Využíva nadobudnté skúsenosti nielen z oblasti predaja produktov a služieb. Aktívnou komunikáciou so zákazníkmi prispieva k zlepšovaniu našej firemnej kultúry. Aj vďaka nemu vieme našim klientom prinášať  stále lepšie a kvalitnejšie služby. Po práci svoj talent využíva hrou na organe. Na spoločnú cestu životom  už odprevadil nejeden manželský pár, možno práve aj Vás...


 

Anna Šmigová – obchodná zástupkyňa pre západné Slovensko

0948 195 069, smigova@hmprint.sk

Anka má napriek svojmu mladému veku bohaté skúsenosti s osobným predajom a komunikáciou so zákazníkmi. Je milá, ústretová, vždy sa snaží pomôcť a vyhovieť čo najviac svojim klientom. Ak sa o vás stará Anka, ste v tých najlepších rukách. Jej zameraním je predaj tonerov a tlačiarenských služieb. Má na  starosti VIP klientov. Voľný čas rada trávi vo fitku alebo pri športe, je prívržencom raw stravy a aktívneho životného štýlu.

 


Lukáš Masliš – obchodný zástupca, IT konzultant

0910 479 264, maslis@hmprint.sk

Lukáš sa do firmy dostal ešte v jej prvopočiatkoch. Hneď zaujal svojim férovým prístupom a lojálnosťou, ktorá je v dnešnom svete skôr už vzácnosťou. To on prišiel s nápadom rozšíriť prevádzku aj na druhý koniec Slovenska. Ako sám vraví: „Snažím sa, aby zákazník cítil, že s ním jednám, nie ako z neho dostať peniaze, ale ako človek, ktorý mu chce naozaj pomôcť a poradiť, čo je pre neho najvýhodnejšie.“ Lukášova tajná zbraň je úprimnosť a šarm. Zákazníci ho jednoducho milujú.

 

Marek Smolko – manažér prevádzky Bratislava

0903 518 604, smolko@hmprint.sk

Pre Mareka sú skúsenosti s vedením ľudí ako aj s vedením celej prevádzky veľkou devízou. Do nášho tímu prišiel zo známej sieťovky a svoje miesto si v ňom rýchlo našiel aj vďaka tomu, že je komunikatívny,  flexibilný, odolný voči stresu a rád spoznáva nových ľudí. Špecializuje sa na poradenstvo  a predaj v oblasti registračných pokladníc, fiškálnych riešení a softvéru pre obchody a reštaurácie. Medzi  jeho záľuby patrí, turistika, cestovanie a stretávanie sa s priateľmi...