O nás

E-shop Tonery & cartridge prevádzkuje spoločnosť HMPRINT s.r.o., ktorá má na trhu viac ako päťročné pôsobenie a teda aj skúsenosti. Našim cieľom je byť zákazníkom stále bližšie, prinášať im služby na vysokej úrovni a produkty tej najlepšej kvality. Chceme, aby sa k nám vracali zákazníci, nie tovar.

 

Zabezpečujeme:


  • kompletný servis v oblasti aplikácie fiskálnych riešení, tj. predaj, inštaláciu a servis registračných pokladníc, ale aj aplikáciu reštauračného a obchodného softvéru pre náročnejších
  • tlač propagačných materiálov ako vizitky, letáky, brožúry, firemné kalendáre, propagačné magnetky, etikety či nálepky...
  • predaj tonerov a cartridgov do Vašej tlačiarne, servis tlačiarní
  • inštaláciu a správu bezpečnostných kamerových systémov


Riešenie reklamácií:


Hlavnou prioritou firmy je vysoká kvalita výrobkov aj služieb. Avšak aj napriek tomu sa môže stať, že má zákazník problém s tovarom a musí ho reklamovať. V takomto prípade reagujeme promptne a snažíme sa vyriešiť reklamáciu v čo najkratšom čase. Reklamáciu riešime výmenou chybného kusu za nový. Nový kus zasielame zákazníkovi ihneď, prípadne v ďalšej objednávke.

Prázdne kazety:


Pri objednávke laserových tonerov v Bratislave a Prešove sa o prázdne kazety postará náš obchodný zástupca, ktorý Vás bude pravidelne navštevovať a zabezpečí aj odvoz prázdnych kaziet. Týmto krokom Vám chceme ušetriť čas a hlavne náklady spojené s posielaním prázdnych kaziet. Zákazníkom mimo miest Prešov a Bratislava vieme po vzájomnej komunikácií zabezpečiť odbernú službu alebo odporučiť najbližšie odberné miesto prázdnych tonerov, kde sa tonery ekologicky zneškodnia.